Ana Sayfa

>

Haberler

>

Güncel Haberler

Alışverişinize Keyifli Bir Mola Verin

İstanbul’da tekstilin kalbi Laleli, her gün onlarca müşteriyi sokaklarında ağırlıyor. Havaların soğuk olduğu şu günlerde alışveriş yaparken biraz soluklanmak, ısınmak belki vaktiniz varsa vizyondaki dizi filmlere göz atmak ister misiniz? Fimkafirması müşterilerin memnuniyet ve konforu için yeni bir hizmet başlattı. Fimka Lounge ile alışverişinize keyifli bir mola verin.

FİMKA Yönetim Kurulu Üyesi Barış Köseliören, bir süredir üzerine çalıştıkları Fimka Lounge projesini hayata geçirdiklerini anlattı. 1984’ ten bu yana hizmet veren mağaza, Laleli açık hava pazarında saatlerce vakit geçiren müşteriler için konforun yollarını arıyor. 

Fimka Lounge projesi nasıl ortaya çıktı?

Firmamız 1984 yılında kuruldu. Kurulduğu günden buyana hep yeniliklerin öncüsü olmayı sürdürüyoruz. Hem yenilenen mağaza konseptimiz hem deyenilenen Fimka Lounge ile müşterilerimizinmemnuniyetini arttırmak için çalışıyoruz.

Fimka Lounge tasarlarken neleri göz önünde tuttunuz?

Aslında biz müşterimizin gün içinde bütün yorgunluğunu atabileceği, kendilerinievinde hissedebilecekleribir ortamhazırlamak istedik.Bunun için birçok detayı düşündük. Fimka Snack Bardan, soğuk yada sıcak içeceklerini alabilir, her gün taze olarak çıkan aperatifleri deneyebilirler. Fazla vakti olamayanlar için kısa süreli bir dinlenme alanı sunuyoruz. Uzun süre durmak isteyenler içinse cep sinema hizmetimiz var. Sinema bölümümüzle ilgili şuan Netflix ile ortak bir çalışma içeresindeyiz.  Çoğu müşterimiz yeni çıkan dizileri bu platformda izliyorlar,  çok da memnunlar. Amacımız Fimka’ya gelen müşterilerimizi memnun etmek.

 

Alışverişinize Keyifli Bir Mola Verin  - Laleli Dergisi