Ana Sayfa

>

Haberler

>

Güncel Haberler

CATEXPO fuarı yoğun ilgi ile sona erdi

Türk ürünlerine olan ilgiyle dikkat çeken Kazakistan’ın Almatı kentinde düzenlenen Central Asia Fashion Show kısa adıyla CATEXPO moda sektörünün tüm kilit oyuncularını aynı platformda buluşturdu. 11-13 Mart 2018 tarihleri arasında “ 21.Central Asia Fashion” fuarı yoğun katılımla gerçekleşti. Fuara 13 ülkeden 118 firma katılım sağladı ve yaklaşık 7.430 ziyaretçi gezdi. 
“21.Central Asia Fashion” fuarına, İstanbul Tekstil ve Konfeksiyon İhracatçı Birliği (İTKİB) tarafından Milli Katılım organizasyonu gerçekleştirildi. Söz konusu Fuara ülkemizden bayan giyim, aksesuar, denim, çocuk kıyafetleri, iç giyim, ayakkabı alanlarında faaliyet gösteren 52 firma milli, 1 firma ise bireysel katılım sağladı. 
Fuar boyunca gerçekleştirilen ‘Business Programme’ çerçevesinde alıcılar, marka sahipleri ve toptancılar için 2 günlük yoğun network toplantıları gerçekleştirildi. Seminerler, uzman ve analistlerin konuşması, önde gelen uluslararası ve ulusal ağ temsilcileri ile yapılan iş toplantıları sayesinde maksimum fayda elde etme imkânı sağladı. 
 

CATEXPO fuarı yoğun ilgi ile sona erdi  - Laleli Dergisi