Ana Sayfa

>

Haberler

>

Güncel Haberler

Moskova’da Fuar Zamanı

Rusya’nın başkenti Moskovo’da düzenlenen ve tekstil sektöründe profesyonel katılımcı ve alıcıları biraraya getiren CPM Fuarı (Collection PremiereMoscow) 25-28 Şubat tarihlerinde gerçekleşti. CPM, 1.000'in üzerinde uluslararası markanın katılımıyla Doğu Avrupa'nın önde gelen uluslararası moda fuarlarından birisi. Yapılan fuarda; kadın giyim, erkek giyim, çocuk giyim, aksesuar başta olmak üzere 40’tan fazla defile, trend seminerleri, CPM FashionNight, Rus Moda Perakende Forumu gibi bir dizi destekleyici etkinlik yapılmakta; ayrıca sayısız aktivite ile network oluşturma imkânı oluştu. 
 
Rusya Federasyonu’nda her yıl binlerce fuar düzenleniyor. Yalnızca Moskova’da 400 civarında fuar düzenlenmekte. 2000 yılından itibaren perakende sektörü hızla gelişip sektörü Moskova dışındaki büyük kentlere doğru taşımaktadır. 
Fuara, LASİAD Yönetim Kurul Başkan Yardımcısı,Tugi markasının tasarımcısı Ercan Hardal, FİMKA markasından Yönetim Kurul Başkan Yardımcısı Barış Köseliören, CLİMBER markasından Yönetim Kurulu Üyesi Yakup Samsama ve AYSEL markasından LASİAD üyesi Furkan Sarı katılım gösterdi. 
 

Moskova’da Fuar Zamanı - Laleli Dergisi