Ana Sayfa

>

Haberler

>

Güncel Haberler

Paris Moda Haftası’nda ‘Seine Nehri’ Podyuma Dönüştü

Le Défilé L’Oréal Paris, Paris Moda Haftası kapsamında, 30 Eylül‘de güzelliği ve modayı Seine Nehri üzerindeki yüzer podyumda bir araya getirdi. Defileyi, Seine Nehri kıyısındaki 200.000 kişi izlerken, 60 metrelik yüzen podyum, göz alıcı ihtişamıyla dikkat çekti.Le Défilé L’Oréal Paris için Seine Nehri 30 dakika boyunca trafiğe kapatıldı.
 
Seine Nehri Üzerinde Moda Buluşması
 
Seine Nehri üzerinde daha önce hiç yapılmamış, özel tasarım bir nehir podyumu üzerinde gerçekleşti. Nehir kıyısında geniş bir kitlenin izlemesi için tasarlanan Le Défilé L’Oréal Paris 2018 için, tıpkı geçtiğimiz yıl Paris'in en ünlü caddesi Champs-Elysées'de olduğu gibi Seine Nehri de defile süresince trafiğe kapatıldı.
 
Güzellik ve Moda Bir Arada
 
12 modaevinin 2018-2019 Sonbahar/Kış kreasyonlarını L’Oréal Paris için Seine Nehri üzerine taşıdı. L’Oréal Paris ayrıca etkinlik kapsamında ikonikmücevher markası Maison Chopard ile iş birliği yaparak bütün dünyaya çok özel ve görkemli parçalardan oluşan bir seçki sundu.Defiledeki tasarımcılar arasında; Ami, Atlein, Balmain, Elie Saab, Esteban Cortazar, Giambattista Valli, Isabel Marant, Jacquemus, Miu Miu, Off White, Pierre Hardy, Poiret, Sonia Rykiel yer aldı.
 
Notlar:
Nehir kıyısında 200.000 kişi defileyi izledi.
30'u aşkın ülkede canlı yayın gerçekleşti.
Gösteride makyaj dahisi Val Garland ile saç dehası Stéphane Lancien imzalı 70 saç ve makyaj tasarımı yer aldı.
Defilede yaklaşık9.545 saç ve makyaj ürünü kullanıldı.
Parizyen tarzdan esinlenen 12 tasarımcı defilede yer aldı.
Özel tasarlanmış 60 metrelik yüzen podyum, gözalıcı ihtişamıyla dikkat çekti.
Defile için Seine Nehri 30 dakika boyunca trafiğe kapatıldı.
 
 
 
 
 
 
 
 

Paris Moda Haftası’nda ‘Seine Nehri’ Podyuma Dönüştü - Laleli Dergisi