Ana Sayfa

>

Lasiad

>

Lasiad Haberleri

Fatih Belediye Başkanı Mustafa Demir LASİAD’ı Ziyareti

Fatih Belediye Başkanı Mustafa Demir ve Yardımcıları, Yönetim, Denetleme ve Disiplin Kurulu Üyeleriyle 12 Nisan Perşembe günü Wyndham Otel’de kahvaltıda bir araya geldi. Ziyarette Laleli’nin sorunları ve çözüm önerileri ele alındı. 
Programda konuşan LASİAD Yönetim Kurulu Başkanı Gıyasettin Eyyüpkoca,‘’Biz her daim Mustafa Başkanı yanımızda gördük. Ne zaman bir ihtiyacımız bir derdimiz bir kederimiz olsa hep onunla paylaştık, o hep bizim yanımızdaydı. Bizim de elimizden ne geliyorsa yapmaya çalıştık. Her daim onunla beraber olmamız gerektiği kanaati ve inancı taşıyorum.’’ dedi.
 ‘’LASİAD, İstanbul’u, çevresini ve geleceği düşünen olağanüstü bir dernek’’
Fatih Belediye Başkanı Mustafa Demir ise ‘’Her defasında söylüyorum. Yerel Yönetimlerle Sivil Toplum Kuruluşlarının ilişkisi söz konusu olduğunda ülke için demokrasi için toplumun ortak menfaati için bir örnek verin deseler ben LASİAD’ı örnek veririm. Hem kendi esnaf üyelerinin menfaati için ne gerekiyorsa onu yapıyor, hem de şehrin ihtiyacı neyse bir belediye kadar şehre,çevreye karşı duyarlı. Laleli’ yi ve çevresini olması gereken düzey neyse ulusal ve uluslararası ölçekte konuma getiriyor. Memleketi düşünen İstanbul’u, çevresini ve geleceği düşünen derneğin çok üzerinde iş yapan ve bizimde geldiğimizde kendimizi evimizde hissettiğimiz güzel bir yer ve kuruluş olarak tanımlayabilirim.”
 

Fatih Belediye Başkanı Mustafa Demir LASİAD’ı Ziyareti - Laleli Dergisi