Ana Sayfa

>

Lasiad

>

Lasiad Haberleri

İTO Başkanı ŞekipAvdagiç Laleli Buluşmalarında

İstanbul Ticaret Odası (İTO) Başkanı Şekip Avdagiç, 4 Nisan Çarşamba günü Wyndham Hotelde düzenlenen ‘’Laleli Buluşmaları’’ nın konuğu oldu. LASİADYönetim, denetlemeve disiplin kurulu ileüyelerin katıldığı kahvaltılı toplantının ana gündemi 9 Nisan 2018 günü yapılacak olan İTO seçimleri oldu. 
 
Programın açış konuşmasını yapan LASİAD Yönetim Kurulu Başkanı Gıyasettin Eyyüpkoca ’’Şekip Avdagiç beyherkesin çok saygı duyduğu bir şahsiyet.Özellikle altını çizerek söylüyorum. Şekip Bey hepimizin ‘Şekip ağabey’ dediği, yeni dönemde İTO başkanı olsa da yine ‘Şekip Ağabey’ diyeceğimiz değerli birbüyüğümüz. Şahsım adına çıktığı bu yolda yolunun, bahtının açık olmasını diliyor, Allahyar ve yardımcı olsun diyorum.’’dedi
Şekip Avdagiç yaptığı konuşmada ‘’Allah nasip eder göreve gelirsek önceliğimiz İstanbul’un marka değerini yukarı doğru çekmek olacaktır. Yanlış anlaşılmazsa bir hususa dikkatinizi çekmek istiyorum, yurt dışındaİstanbul’un marka değeri Türkiye’nin marka değerinden daha yüksek bir noktadadır.’’ dedi.
 

İTO Başkanı ŞekipAvdagiç Laleli Buluşmalarında - Laleli Dergisi