Ana Sayfa

>

Moda

>

Alışveriş

Küçük hediyelerle annenizi mutlu etmeye ne dersiniz?

Ülkemizde her yıl Mayıs ayının ikinci haftasında kutlanan Anneler Günü, bu yıl 13 Mayıs 2018'de kutlanacak. Anneler yılın her anında özel olsalar da bu günü taçlandırmak isteyenlere hediye önerilerimiz var. Meraklısına bugünün nasıl doğduğunu da anlatalım. Zira anneler günü her ülkede farklı tarihlerde kutlanılıyor. Rusya'da Kasım'ın son günü, ABD'de Mayıs'ın ikinci pazar günü, Arjantin'de Ekim ayının üçüncü haftasında Çin'de ise 21 Nisan'da kutlanmaktadır. ABD’li AnnaJarvis, çok sevdiği annesinin ölümü üzerine 1908’de tüm arkadaşlarını çağırarak bir anma günü düzenlendi. Bir çığ gibi yayılan kutlama 1914’te ABD Kongresi’nin onayıyla ülke çapında “Anneler Günü”ne dönüştü.
 
Hediye Altlarına yazılar 
 
Kalp takıda güzel 
BernhardH.MayerEternity Takı Koleksiyonu’nda klasik severlerden modern sever annelere, gösterişten hoşlanan annelerden, sadelikten yana olan annelere kadar her tarzda hediye seçeneği bulmak mümkün.
 
Özel günlerin vazgeçilmezi stilettolar
Devrim niteliğindeki “G heel” stilettolar markanın stilini ve asaletini yansıtıyor. Minimal çizgiler ile zarafetten ödün vermeyerek tasarlanan bilekten bağlı “G heel” stilettonun topuğunda markanın baş harfi olan “G” harfinin grafik yorumu yer alıyor.
 
Yazın ruhuna uygun renkler 
Vakko’nun rafine ve zamansız çizgisini yaz mevsiminin enerji dolu ruhu ile buluşturan Vakko Mare, 2018 Yaz sezonu için benzersiz parçalardan oluşan bir koleksiyon sunuyor.
 
Kahvenin 40 yıl hatırı var 
Kahve sever annelere, Nespresso markası ‘lattissimaone’ ile sezgisel süt sistemi sayesinde eklediğiniz süt miktarına uygun olan tarifi algılayarak zahmetsiz ve keyifli anlar yaşatır. 
Ağzımız tatlansın diyenlere… 
Çikolatanın, mutlu ettiği bilimsel olarak kanıtlandı. Annenizi ziyaret ettiğinizde en sevdiği çikolatayı hediye almanız bile ağızları tatlandıracaktır. 
Her yaşa uygun bakım 
Kozmetik dünyasının trend markalarının en son bilimsel yenilikleri kullanarak tasarladığı cilt bakım ürünleriyle soğuk kış günlerinin ciltte bıraktığı olumsuz etkilerden arınarak bahara taze ve yenilenerek girmenin ipuçlarını veriyor.
 
Parfümsüz olmaz 
 
Baharatlı parfümler, yerini sıcak günlerde bizlere eşlik edecek tatlı, meyvemsi, çiçeksi kokulara bırakıyor. Annenize ya alışık olduğu kokuyu yada yüzlerce seçenekten en uygun olanı tercih edebilirsiniz. 
DKNY saatleri, yaz renkleriyle modernize ediliyor
DKNY saatlerinin Yaz 2018 koleksiyonu, heyecan verici bir stile sahip… Markanın klasik saatleri modernize edilerek yaz ruhuna uygun modellerle markaya yeni bir soluk kazandırılıyor.
 
 

Küçük hediyelerle annenizi mutlu etmeye ne dersiniz?  - Laleli Dergisi