Ana Sayfa

>

Moda

>

Moda Haberleri

Hem Feminen Hem Rahat Olun

Koton, 2018 İlkbahar-Yaz koleksiyonunu sundu. Ön plana çıkanalar hem feminen hem rahat olabilirsiniz. 90’lara geri dönülen koleksiyonda, birbirinden canlı renkleri görmek mümkün. Ama sezonun rengi çivit mavisi… En açık tonundan en koyu tonuna kadar pek çok tasarım maviyle buluşuyor. Jarse, örgü ve kot kumaşlarının kullanıldığı çivit mavisi tasarımlarında kotlar ön plana çıkıyor. Şerit,  yıldız ve grafik desen detaylarıyla sezona renk ve canlılık katan tasarımlarda boyutlu elmas ve parıltılı taş işlemeler de yer alıyor. Basic ve günlük parçaların yanı sıra beş cepli ceket modellerinin de bulunduğu tasarımlarla sezona farklı bir moda bakışı sunuluyor.

Egzotik Dünyaya Yolculuk

Kadınları futbolla bir araya getiren rugby modası ile ekose etekler geri dönerken şerit ve harf detaylı üst tasarımları ve taşlanmış kotlar sezonun en trend parçaları arasında yer alıyor. Gül nakışları, metalik kumaşlar, metalik tunç, gümüş tonları ve pembe renginin dokunuşlarıyla ilkbahar yaz ruhuna uyum sağlayan siyah tasarımlar, kadınsı, gösterişli ve Rock’n Roll stilleri hedef alıyor. Koton 2018 İlkbahar/Yaz Kadın Koleksiyonu deri görünümlü fermuarlı ceket, beş cepli dar kot, geniş kollu sweatshirt ve metalik tayt tasarımlarıyla yeni sezonda siyahın sihrini yaşatmaya devam ediyor.

Yeni sezonda Meksika’nın renkli dünyası tasarımlarla modaya taşınıyor. Latin ateşinden ve çöl ruhundan ilham alınarak hazırlanan tasarımlarda egzotik bahar esintileri hâkimiyet gösteriyor. Sebze yeşili, haki, sıcak kırmızı ve açık mavi gibi Meksika ve Latin dünyasının simgesi haline gelen renklerin yer aldığı koleksiyonda çiçek nakışları ve kaktüs desenleri de dikkat çekiyor. Metal çivilerin, renkli püsküllerin, grafik desenlerinin ve slogan baskılarının ön plana çıktığı tasarımlarda deri görünümlü kumaşlar ve bağcık detayları da kullanılıyor.

 

Hem Feminen Hem Rahat Olun  - Laleli Dergisi