Ana Sayfa

>

Moda

>

Moda Haberleri

Nıkola Glass’dan Kate Spade New York Kapsül Koleksiyonu

Kate Spade New York, İlkbahar Yaz 2019 koleksiyonu için yeni Yaratıcı Yönetmen Nicola Glass tarafından tasarlanan aksesuar kapsül koleksiyonuna hazır. Her zaman markanın çekirdek DNA'sına dikkat çeken Nicola, Kate Spade New York'un mevcut kodlarını kendi kavramsal ve sofistike yaklaşımıyla evrimleştirerek inşa etti. Baskılarda bir tasarım öğesi olarak ikonik unsurlar ile donanımlı tasarım elementlerini mevsimden mevsime kategorileştirdi.
Nicola'nın kapsülü - hepsi birden fazla renk seçeneklerine sahip - 7 Eylül'den başlayarak Kate Spade New York'un e-ticaret sitesinde sınırlı miktarlarda mevcut olacak. Kapsül Koleksiyon, yükseltilmiş tasarımlar, rafine renklerde ve dikkat çekici detayları sunmaktadır. 
Kate Spade New York Yaratıcı Direktörü Nicola Glass, “Markayı evrimleştirmek için gerçekten çok fazla fırsat vardı, evin kodlarını gerçekten kendi başıma geliştirdim” diye paylaştı. “Detaylar benim için çok önemli. Onu hem cesur hem de ince biçimlerde kullandım. Baskı desenlerine, deri kabartmalara ve kesilmiş tasarım detaylarına dahil ettim. Kalp ve emaye kilidi, kabartmalı deri ve jakarlı çiçek desenleri ile Kate Spade sonsuz olasılıklara sahip.”
 

Nıkola Glass’dan Kate Spade New York Kapsül Koleksiyonu - Laleli Dergisi