Ana Sayfa

>

Moda

>

Moda Haberleri

Podyumda, Barış Manço Ve Zeki Müren Şarkıları…

Hakan Akkaya Ticaret Bakanlığı desteğiyle, Türkiye Tanıtım Grubu işbirliğiyle New York Fashion Week’te “GlamRock” adını verdiğidefilesiyle göz doldurdu. 
Defilede ünlü top model Çağla Şikel ve Didem Soydan podyuma çıktı.Geçtiğimiz yıllardayaptığı New York Fashion Week defilelerinde Türk müziği kullanma alışkanlığını bu sene de bozmayarakBarış Manço ‘Dönence’ Zeki Müren ‘Yaralı Gönlüm’ şarkılarıylaDünyaya Türk müziğiyle seslendi.Hakan Akkaya, defilesinde 26 kadın, 18erkek toplamda 44kostüme yer verdi.180 parçalıkkoleksiyonunun tanıtımında 40yabancı top model podyuma çıktı.
“Glam Rock” koleksiyonunda siyahın yanısıraışıltılı griler, gold ve mavi renklerde kumaşlar kullanılırken,deri kumaşların zımba ve spark materyallerle buluşmasıkoleksiyonun güçlülüğünü ortaya koydu. Koleksiyonda10.000 adet spark ve zımba kullanıldı.Kostümler, kendi kumaşından özel yaptırılan platformlubotlar ve çizmelerle kombinlenirken, aynıkumaştan eldivenler ilgi çekici tamamlayıcı aksesuar olarak kullanıldı. Modern çizgilerde uyguladığı Tesettür giyim modasına farklı zarif yaklaşımı büyükbeğeni topladı.
New York moda haftasının dekorundan koleksiyonuna ve koreografisi ile en önemli organizasyonu olarak işaret edilen defileye katılan dünyaca ünlü yıldızlar güzellikleri ve zarafetleri ile geceye damgasını vurdu.
 

Podyumda, Barış Manço Ve Zeki Müren Şarkıları… - Laleli Dergisi