Ana Sayfa

>

Röportaj

>

Söyleşi

LALELİ DERGİSİ 200. SAYI ÖZEL GÖRÜŞLERİ : İSMAİL GÜLLE

Öncelikle Laleli bölgesini ve Türk tekstil ve hazırgiyim sektörünü, yayın hayatına başladığı günden bu yana ülkemizde ve yabancı kamuoyunda büyük bir başarı ile ifade eden Laleli Dergisi’nin 200 üncü sayısının hayırlı olmasını dilerim.

Sadece İstanbul’un değil Türkiye’nin de en önemli ticaret ve turizm merkezlerinden birisi olan Laleli, ne mutlu ki dünya modasından hızla değişen trendlere, sektörel ve ekonomik gelişmelerden kültürel etkinliklere kadar çok farklı alanlarda çok dolu bir içerik ile yayın yapan Laleli Dergisi’ne sahip. Türkçe ve Rusça dışında önemli haberlerde İngilizce alternatifi ile dünyaya açılan Laleli Dergisi, başta Rusya olmak üzere birçok hedef pazarda sektörümüzün sesi olmuştur.

Türk tekstil ve hazırgiyim sektörünün doğal kümelenmeye sahip en önemli bölgelerinden birisi olan Laleli’nin milyarlarca dolar ihracat değeri ile taçlanan başarısında, hiç kuşkusuz sektörümüzü dünyaya tanıtan LALELİ Dergisi ekibinin payı büyüktür.

Başta, sektörlerimizin tüm paydaşları ile Laleli’de birlik ve beraberlik içerisinde birçok başarıya imza atan Laleli Sanayici ve İşadamları Derneğimizin Kıymetli Başkanı Gıyasettin Eyyüpkoca olmak üzere, derneğimizin değerli Yönetim Kurulu Üyelerini, bölge esnafımızı ve Laleli Dergisine emek veren tüm arkadaşlarımızı İTHİB Yönetim Kurulu adına tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum.

LALELİ DERGİSİ 200. SAYI ÖZEL GÖRÜŞLERİ : İSMAİL GÜLLE - Laleli Dergisi