Ana Sayfa

>

Yaşam

>

Güzellik

Erkekler Yaşlanma Karşıtı Ürünleri Tercih Ediyor

Günümüzde erkekler de artık ciltlerine dikkat ediyor. Araştırmalar, erkeklerin var olanı değiştirmek yerine korumak için birçok yönteme başvurduğunu gösteriyor. Önceden erkeklerin kişisel bakım ritüelleri sadece günlük duş alma ve dişlerin fırçalanmasıydı. Güneş kremi bile gereksiz ve kadına özgü bir ürün olarak düşünülüyordu. Bakımlı kadınlardaki özelliğin farkına varan erkekler, son yıllarda onların başvurduğu yöntemleri uygulamaya çalışıyor. Yaşlanma karşıtı kremler erkekler arasında popülerliğini arttırdı. Bu yazımızda erkeklerde cilt kırışıklıklarını ve yaşlanmayı geciktirici ürünleri derledik.

Novage’den Erkeklere Özelİlk Yaşlanma Karşıtı Cilt Bakım Seti

Oriflame Mart kataloğunda yeni bir seri tanıtıyor; NovAge Men. Bu yeni ürün kırışıklıkları azaltıyor, cildi pürüzsüzleştiriyor. Cildin esnekliğin ve sıkılığını artırıyor. Serinin tüm özelliklerinin yanında klinik olarak kanıtlanan yorgunluk karşıtı etkisi olduğunu da belirtmek de fayda var.

 

Jack Black Yaşlanma Karşıtı Kremleri

Aktör Jack Black tarafından desteklenen cilt bakım markası 2000 yılından bu yana önemli bir ihtiyaca cevap veriyor. Doğal cilt bakım markası, çeşitli bitki özlerinden yapılıyor. Koku içermiyor. Ayrıca ürünler klinikte özel olarak test ediliyor. Triple Play, erkek cildine özel tasarlanmış olması dikkat çekiyor. Ciltteki ince çizgileri en az seviyeye indirir ve cildin korunmasına yardımcı olur.

 

Kimyasal Ürün İstemeyen Erkekler İçin: PSVP

Kimyasal ürün istemeyen erkekler için geliştirildi. Şirket, piyasadaki en doğal cilt bakım markalarından birisi olarak kabul ediliyor. Erkekler için tasarlanan marka, mükemmel sonuçlar ortaya koyduğunu iddia ediyor. Ürünler tamamen organik üretiliyor. Boya, koku, alkol, paraben ve sülfat gibi katkı maddeleri içermiyor.

 

Erkekler Yaşlanma Karşıtı Ürünleri Tercih Ediyor  - Laleli Dergisi