Ana Sayfa

>

Yaşam

>

Yaşam Tüyoları

EDİTÖR NOTU

Mevcut alışkanlıklarımızı, tercihlerimizi ve yaşantılarımızı yeniden yorumladığımız ve 'yeni normal' olarak adlandırabileceğimiz bir dönemin başındayız. Kendimizi iyi hissetmek, hayatın devam ettiğini görmek istediğimiz bu dönemde, kişisel ve sektörel dünyada birçok değişim gerçekleşiyor. Umutsuzluğu yoğun olarak yaşadığımız sürecin sonrasında yeniden canlanmak için giysi, makyaj ya da saç stilimizdeki değişiklikler kendimizi iyi hissetmek için başvurduğumuz yollardan bazılarıydı. Kişisel dünyamızda yaşanan değişim moda sektöründe de kendisini gösterdi. Ticari faaliyetlerin dijitalleşmesi ve moda şovlarının da bu trendi takip etmesi sektörün toparlanmaya çalıştığının ispatı. 
 
Mimarlıkla başlayan kariyer serüvenini moda alanında devam ettiren sevgili Niyazi Erdoğan bu ay konuğumuzdu. Pandemi sürecini değerlendirdiğimiz röportajımızda 'yeni normal' dönemde sektörü ne gibi değişimlerin beklediğini konuştuk. 
 
Yazın gelmesiyle birlikte mayo, bikini sezonu da açıldı. Ayaklarınızı özgürlüğe kavuşturacak sandaletler ve stil sahibi görünüm kazanmanızı sağlayacak simli bikiniler bu sezon plaj modasının trend parçaları. 
 
Moda haberlerinde dijital platformlarda moda severlerle buluşan defileler, güzellik bölümünde maske kullanırken oluşan cilt sorunlarına karşı önlemler, kültür - sanatta dünyanın en geniş katılımlı ve kapsamlı tematik film festivali Uluslararası Göç Filmleri Festivali’nden ödüllü filmler, güncel haberler, LASİAD haberleri ve daha fazlası bu ay Laleli’de.
 
Sağlıkla kalın, keyifli okumalar...
 

EDİTÖR NOTU - Laleli Dergisi